Brillante GPS Velocímetro

Brillante GPS Velocímetro 1.5.6

GPS Prędkościomierz jest prosta aplikacja GPS Android, który pokaże aktualną pozycję, prędkość w obu mil na godzinę (mph) lub kilometrach na godzinę (kph), swojej szerokości, długości, wysokości (w metrach lub stopach), całkowity

GPS Prędkościomierz jest prosta aplikacja GPS Android, który pokaże aktualną pozycję, prędkość w obu mil na godzinę (mph) lub kilometrach na godzinę (kph), swojej szerokości, długości, wysokości (w metrach lub stopach), całkowity

GPS Prędkościomierz jest prosta aplikacja GPS Android, który pokaże aktualną pozycję, prędkość w obu mil na godzinę (mph) lub kilometrach na godzinę (kph), swojej szerokości, długości, wysokości (w metrach lub stopach), całkowity dystans Podróż i mapy swojej okolicy. Możesz korzystać z aplikacji w samochodzie, łodzi, motocykli, autobusem, pociągiem i rowerem.

Prędkościomierz jest także bardzo ładny efekt wstęp, jak również niektóre opcje, takie jak rozmiar ekranu i jednostek prędkości (w przełącz kilometrów na godzinę lub km). Nazywa się "świecące", ponieważ pozostawia wrażenie, że pokrętło i wskaźnik ręcznie (igła) wydają się emitować światło, jak na niektórych nowszych sportowego paneli kontrolnych samochodu.

Prędkość odbiorników GPS konsumpcyjnych zgłosić tylko 2D (w poziomie) prędkość na ich odczytu. W zależności od innego sprzętu na innym sprzęcie niektórych urządzeń z systemem Android, a warunki zewnętrzne GPS mierzona prędkość nie zawsze jest dokładne.

Niektóre funkcje aplikacji prędkości obejmują:

Współrzędne GPS

-Shows Ci aktualna pozycja GPS - długość, szerokość i wysokość, a także swojej maksymalnej prędkości.

Prędkość GPS

-Twój Aktualna prędkość i maksymalny prędkości, zgodnie z satelitów. Odbiorniki GPS wyświetlać prędkość i obliczyć prędkość za pomocą algorytmów w filtrze Kalmana. Większość odbiorników obliczyć prędkość poprzez połączenie ruchu na jednostkę czasu i obliczania przesunięcie dopplerowskie w zasięgu pseudo sygnałów z satelitów. Prędkość jest wygładzana i nie chwilowej prędkości.

Mapy Google dla nowszych wersji Androida (4.0.3 i powyżej)

-Dodano Google Maps zobaczyć. Za pomocą jednego kliknięcia można wyświetlić aktualną pozycję na mapie, które mogą pomóc przejść do aktualnego przeznaczenia. Bardzo ładne!

Jednostki

Obydwa rodzaje analogowe i cyfrowe widoki prędkościomierz może być albo w milach lub kilometrach na godzinę.

Dokładność GPS

-To Pokazuje dokładność GPS w metrach i stopach. Rzeczywista dokładność użytkowników osiągnięcia zależy od takich czynników jak warunki atmosferyczne, Sky zablokowania oraz jakości odbiornika. Im mniejsza wartość, tym dokładniejsze odczyty.

Jednostki na tarczy

-Show Zarówno km / h oraz mph na tarczy, lub tylko wybrane jednostki. Na przykład, jeśli mieszkasz w USA, chcesz pokazać tylko mil na godzinę, jeśli mieszkasz w Bułgarii będziesz chciał ustawić go kilometrów na godzinę. Ale jeśli regularnie podróżować z Anglii do Francji, na przykład, może chcesz ją pokazać odczytów obu jednostek.

* Stałe ustawiony na km / h lub MPH

* Przenieś na kartę SD

* Ustaw rozmiar ekranu

Proszę ocenić aplikację i komentarz, co mogę zrobić, aby ją poprawić zostawić, dziękuję.

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na Android

Więcej
Brillante GPS Velocímetro

Download

Brillante GPS Velocímetro 1.5.6

Opinie użytkowników o Brillante GPS Velocímetro